O NÁS

 

Kulturní centrum Líšeň je lokální příspěvkovou organizací. Zřizovatelem je statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň – www.brno-lisen.cz

Vydatně spolupracuje s radnicí, místními spolky, organizacemi a dalšími subjekty. Společně s nimi, mimo vlastní činnost, (spolu)pořádá doslova po celé Líšni akce pro děti i dospělé, jako jsou Líšeňské ostatky, Velikonoce na Dělňáku, Pálení čarodějnic, Dětský den, Líšeňské hody či Líšeňské Vánoce.

Spravuje kulturní dům DĚLŇÁK a volnočasové centrum KOTLANKA:

  • V Dělňáku připravuje divadelní představení, koncerty, plesy, zábavy nebo projekce.
  • Volnočasové centrum Kotlanka patří především činnosti kurzů a klubů, přednáškám, výtvarným dílnám a besedám. Spolupracuje přitom s mnoha partnery, např. s místní pobočkou Klubu českých turistů.

Informace o aktuálních akcích, které Kulturní centrum Líšeň pořádá, nejdete v sekcích PROGRAM a KLUBY A SETKÁNÍ, v sekci KURZY i nabídku našich partnerů. Přehled o všech akcích podle data konání najdete na stránce KALENDÁŘ.

Na nejvýznamnější akce našeho programu můžete zakoupit vstupenky v předprodeji.

Prostory v obou budovách, o které se KC Líšeň stará i po provozní stránce, také nabízí k pronájmům, z nichž mnohé mají společenský a volnočasový program – na Dělňáku se tak třeba tančí a na Kotlance cvičí.

To vše při dodržování mnoha a mnoha pravidel pro fungování veřejného sektoru a v mezích schváleného rozpočtu.