O NÁS

Kulturní centrum Líšeň je lokální příspěvkovou organizací. Zřizovatelem je statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň: www.brno-lisen.cz

Vydatně spolupracuje s radnicí, místními spolky, organizacemi a dalšími subjekty. Společně s nimi, mimo vlastní činnost, (spolu)pořádá doslova po celé Líšni akce pro děti i dospělé, jako jsou Líšeňské ostatky, Velikonoce na Dělňáku, Pálení čarodějnic, Dětský den, Líšeňské hody či Líšeňské Vánoce.

Spravuje kulturní dům DĚLŇÁK , volnočasové centrum KOTLANKA a společenské centrum ORLOVNA.

  • V Dělňáku se připravují divadelní představení, koncerty, plesy, zábavy nebo projekce.
  • Kotlanka patří především činnosti kurzů a klubů, přednáškám, výtvarným dílnám a besedám. Spolupracuje přitom s mnoha partnery, např. s místní pobočkou Klubu českých turistů.
  • V Orlovně se v současnosti dokončují práce na jejím uvedení do provozu.

Prostory v obou budovách, o které se KC Líšeň stará i po provozní stránce, také nabízí k pronájmům, z nichž mnohé mají společenský a volnočasový program – na Dělňáku se tak třeba tančí a na Kotlance cvičí.

Informace o aktuálních akcích, které Kulturní centrum Líšeň pořádá, nejdete v sekcích PROGRAM a KLUBY A SETKÁNÍ, v sekci KURZY i nabídku našich partnerů. Přehled o všech akcích podle data konání najdete na stránce KALENDÁŘ.

Ohlédnutí za akcemi, které již úspěšně proběhly, najdete na stránce ZE ŽIVOTA KCL a na našem Facebooku.

Na vybrané akce našeho programu můžete zakoupit vstupenky v předprodeji.

Aktivity Kulturního centra Líšeň můžete sledovat také na sociálních sítích Facebook, Instagram a Youtube.