Kluby a setkání

V souladu s opatřeními vlády ČR a s cílem chránit rizikovou skupinu obyvatel Kulturní centrum Líšeň od 18. prosince 2020 do odvolání ruší níže uvedené Kluby a setkání na Kotlance:

Podrobnější informace najdete na stránce Nouzový stav.

Po uvolnění opatření budou kluby standardně pokračovat. Neuskutečněná klubová setkání nebudou nahrazována. Informace o provozu budou aktuálně zveřejněny na našem webu.  

Pro informace o klubových setkání, jejichž provozovatelem není Kulturní centrum Líšeň, kontaktujte jejich zřizovatele nebo lektora. 


 

Kluby se pravidelně, obvykle jedenkrát za týden, scházejí na Kotlance v Klubovně. Konkrétní termíny všech klubových akcí najdete na stránce Kalendář.

Bez přihlášek a zdarma, prostě přijďte. Výjimku tvoří klubový program, kde je vstupné vyžadováno, obvykle na straně partnera. Tato informace je vždy u příslušného programu uvedena.


 

SENIORSKÝ KLUB RÉVA

Klubová seniorská setkání přinášejí možnost potkávat se, něco prožít, něco se dozvědět, něco si vytvořit nebo si dle chuti zacvičit. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška (ty jsou nutné pouze u některých kapacitně omezených akcí a aktivit – např. u exkurzí). 

Klubová setkání probíhají ve čtvrtek od 14:00. Není-li uvedeno jinak, vstup je zdarma.

Začínáme 24. 9. 2020, poslední setkání v tomto školním roce bude 10. 6. 2021

Koordinátor Silvie Dražanová – info@kclisen.cz.

 


ŠACHOVÝ KLUB

K partii zveme hráče všeho věku, od šachovým mistrů po naprosté začátečníky. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška – pouze v případě, že bude do klubu docházet dítě nebo student mladší 18 let, dovolujeme si požádat o vyplnění a dodání souhlasu s účastí podepsaného zákonným zástupcem (dokument je ke stažení ZDE).

Klub se schází v pondělí od 17:00 do 20:00 v Klubovně. Vstup zdarma.

Začínáme 7. 9. 2020 a končíme 28. 6. 2021.

Lektor Karel Pelikán.

 


TAROKOVÝ KLUB

Pagát, honéry, trul, znáte? Přijďte si s námi zahrát! Klub je určen osobám starším 18 let. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška.

Klub se schází v úterý od 17:00 do 20:00 v Klubovně. Vstup zdarma.

Začínáme 1. 9. 2020, končíme 29. 6. 2021.

Lektor Karel Kabelka.

 


POČÍTAČOVÁ PORADNA

Poradíme a pomůžeme v práci s Vašimi počítači, tablety a telefony – vezměte je s sebou. Budete pracovat na svém přístroji. Pokud máte pevný počítač a není tedy možné jej přenést, přijďte i tak, náš lektor si poradí!

Klub se schází dvakrát měsíčně ve čtvrtek od 15:00 do 17:00. Konkrétní termíny najdete v Kalendáři.

Vstup zdarma.

Začínáme 17. 9. 2020, končíme 10. 6. 2021.

Lektor Ing. Ladislav Škraňka

 


Nenašli jste zde, co jste hledali?

  • Možná byste se ještě měli podívat na stránku Program.
  • Jestli chcete najít akci podle data konání, podívejte se na stránku Kalendář.