Kluby a setkání

V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným vládou ČR, v souladu s usnesením vlády ČR, souvisejícími hygienicko-epidemiologickými opatřenímipříkazem ředitelky KCL a s cílem chránit rizikovou skupinu obyvatel Kulturní centrum Líšeň do odvolání OMEZUJE PROVOZ SVÝCH KLUBŮ. Do konce října 2020 je pozastaven program klubu RÉVA.

Podrobnější informace najdete na stránce Nouzový stav.

Po uvolnění opatření budou kluby standardně pokračovat. Neuskutečněná klubová setkání nebudou nahrazována. Informace o provozu budou aktuálně zveřejněny na našem webu.  

Pro informace o klubových setkání, jejichž provozovatelem není Kulturní centrum Líšeň, kontaktujte jejich zřizovatele nebo lektora


 

Kluby se pravidelně, obvykle jedenkrát za týden, scházejí na Kotlance v Klubovně. Konkrétní termíny všech klubových akcí najdete na stránce Kalendář.

Bez přihlášek a zdarma, prostě přijďte. Výjimku tvoří klubový program, kde je vstupné vyžadováno, obvykle na straně partnera. Tato informace je vždy u příslušného programu uvedena.


 

SENIORSKÝ KLUB RÉVA

Klubová seniorská setkání přinášejí možnost potkávat se, něco prožít, něco se dozvědět, něco si vytvořit nebo si dle chuti zacvičit. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška (ty jsou nutné pouze u některých kapacitně omezených akcí a aktivit – např. u exkurzí). 

Klubová setkání probíhají ve čtvrtek od 14:00. Není-li uvedeno jinak, vstup je zdarma.

Začínáme 24. 9. 2020, poslední setkání v tomto školním roce bude 10. 6. 2021

Koordinátor Silvie Dražanová – info@kclisen.cz.

 


ŠACHOVÝ KLUB

K partii zveme hráče všeho věku, od šachovým mistrů po naprosté začátečníky. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška – pouze v případě, že bude do klubu docházet dítě nebo student mladší 18 let, dovolujeme si požádat o vyplnění a dodání souhlasu s účastí podepsaného zákonným zástupcem (dokument je ke stažení ZDE).

Klub se schází v pondělí od 17:00 do 20:00 v Klubovně. Vstup zdarma.

Začínáme 7. 9. 2020 a končíme 28. 6. 2021.

Lektor Karel Pelikán.

 


TAROKOVÝ KLUB

Pagát, honéry, trul, znáte? Přijďte si s námi zahrát! Klub je určen osobám starším 18 let. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška.

Klub se schází v úterý od 17:00 do 20:00 v Klubovně. Vstup zdarma.

Začínáme 1. 9. 2020, končíme 29. 6. 2021.

Lektor Karel Kabelka.

 


POČÍTAČOVÁ PORADNA

Poradíme a pomůžeme v práci s Vašimi počítači, tablety a telefony – vezměte je s sebou. Budete pracovat na svém přístroji. Pokud máte pevný počítač a není tedy možné jej přenést, přijďte i tak, náš lektor si poradí!

Klub se schází dvakrát měsíčně ve čtvrtek od 15:00 do 17:00. Konkrétní termíny najdete v Kalendáři.

Vstup zdarma.

Začínáme 17. 9. 2020, končíme 10. 6. 2021.

Lektor Ing. Ladislav Škraňka

 


Nenašli jste zde, co jste hledali?

  • Možná byste se ještě měli podívat na stránku Program.
  • Jestli chcete najít akci podle data konání, podívejte se na stránku Kalendář.