Pronájmy prostor

NABÍDKA PRONÁJMU

Kulturní centrum Líšeň nabízí možnosti pronájmů prostor pro různé typy akce – koncerty, divadla, výstavy, plesy, burzy, prezentace, besedy, semináře, společenské akce, svatby a oslavy, kurzy atd.

 Disponujeme dvěma budovami – Volnočasovým centrem KOTLANKA a Líšeňským kulturákem DĚLŇÁK.

 

DSC_0008Líšeňský kulturák DĚLŇÁK

Klajdovská 28, Brno-Líšeň

Dělňák je plně rekonstruovaný původní dům v historické části Líšně. Nabízí bohatou funkčnost a pohodlí moderního technického vybavení a k tomu dodá vaším akcím neopakovatelnou atmosféru starého městečka. V budově je velký sál, malý sál, předsálí a galerie. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici také vlastní hřiště vhodné pro sport, hry a posezení. Prostory jsou klimatizované a za příplatek je poskytnout služby související s pronájmem – ozvučení, projekce, catering apod.

CENÍK PRONÁJMŮ je ke stažení ZDE.
KONTAKTY najdete ZDE

 

Volnočasové centrum KOTLANKA

Kotlanova 7, Brno-Líšeň

Kotlanka je multifunkční prostor v blízkosti sídlištní zástavby a s dobrou dopravní dostupností jak autem, tak MHD. Koncipovaná jako denní centrum Kotlanka je vybavená pro pořádání všech druhů kurzů – tanečních, pohybových, výtvarných, jazykových aj. V budově jsou dva taneční sály, tři učebny, herna a klubovna.

CENÍK PRONÁJMŮ je ke stažení ZDE.
KONTAKTY najdete ZDE

Bližší informace k pronájmům:

Volné termíny a smlouvy o pronájmu prosím řešte výhradně s ředitelem organizace:
Mgr. Roman Burián, tel.: 731 564 418, e-mail: burian(zavinac)kclisen.cz

Prohlídky prostor jsou možné po předchozí domluvě:
Dělňák – Josef Kšica, tel.: 734 313 652, e-mail: technik(zavinac)kclisen.cz
Kotlanka – Renata Maleňáková, tel.: 731 117 114, e-mail: recepce(zavinac)kclisen.cz

Zájemce o pronájem si dovolujeme upozornit, že naše prostory jsou poměrně hodně vytížené, a proto doporučujeme rezervovat si volné termíny s předstihem. Dále si dovolujeme upozornit, že z kapacitních důvodů nejsme schopni – při nejlepší vůli – vyhovět všem požadavkům. Relevantním dokumentem pro užití prostor je námi potvrzená rezervace a následně podepsaná Smlouva o nájmu nebytových prostor. Děkujeme za pochopení!