KLUBY A SETKÁNÍ

Kluby se pravidelně, obvykle jedenkrát za týden, scházejí na KOTLANCE v Klubovně. Konkrétní termíny všech klubových akcí najdete na stránce Program, v Kalendáři a v Líšeňských novinách.

SENIORSKÝ KLUB RÉVA

Klubová seniorská setkání přinášejí možnost potkávat se, něco prožít, něco se dozvědět, něco si vytvořit nebo si dle chuti zacvičit. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška (ty jsou nutné pouze u některých kapacitně omezených akcí a aktivit – např. u exkurzí).

Klubová setkání probíhají ve čtvrtek od 14:00. Není-li uvedeno jinak, vstup je zdarma.

Termíny procházek, exkurzí, výletů a podobně mohou být realizovány v jiných dnech. Konkrétní termíny najdete na stránce Program, v Kalendáři a v Líšeňských novinách.

Kontakt: Ivona Horáčková, telefon 604 553 813, e-mail ivona-reva@centrum.cz

POČÍTAČOVÁ PORADNA

Poradíme a pomůžeme v práci s Vašimi počítači, tablety a telefony – vezměte je s sebou. Budete pracovat na svém přístroji. Pokud máte pevný počítač a není tedy možné jej přenést, přijďte i tak, náš lektor si poradí!

Poradna se otevírá dvakrát měsíčně, obvykle první dva čtvrtky v měsíci, od 15:00 do 17:00. Konkrátní termíny najdete na stránce Program, v Kalendáři a v Líšeňských novinách.

Lektor Ing. Ladislav Škraňka: ladislav.skranka@gmail.com

TAROKOVÝ KLUB

Pagát, honéry, trul, znáte? Přijďte si s námi zahrát! Klub je určen osobám starším 18 let. K návštěvě klubu není zapotřebí registrace ani přihláška.

Klub se schází v úterý od 17:00 do 20:00 v Klubovně. Vstup zdarma.

Lektor Karel Kabelka.