Online počítačová poradna

 

I na dálku (online) vám můžeme radit a pomáhat při práci na vašich osobních počítačích i tabletech a chytrých telefonech.

Nabízíme individuální poradnu (asistenci) při řešení vašich konkrétních problémů. Zpravidla je dokážeme vyřešit do 30 minut, a v takovém případě je naše asistence bezplatná. Jestliže je řešení časově náročnější, můžete se s lektorem dohodnout na individuálním řešení.

Technickou podmínkou je vaše připojení k internetu a telefonické spojení. Až si zarezervujete termín poradny, lektor vás bude vás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat. S jeho asistencí si nainstalujete jednu z aplikací pro vzdálenou správu vašeho zařízení a vše pak bude fungovat v zásadě stejně, jako bychom u něj seděli a pracovali společně.


Bezplatnou třicetiminutovou relaci si můžete rezervovat v pracovních dnech od 15:00 do 17:00 prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE.

Povinnou součástí rezervace je uvedení vašeho jména a příjmení, e-mailu i telefonního čísla – aby vás správce systému mohl následně kontaktovat. Se všemi údaji budeme pracovat souladu s platnými právními předpisy, a to dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Nařízení GDPR), zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a zákonem č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.