Online počítačová poradna

 

I na dálku (online) vám můžeme radit a pomáhat při práci na vašich osobních počítačích i tabletech a chytrých telefonech.

Nabízíme individuální poradnu (asistenci) při řešení vašich konkrétních problémů. Zpravidla je dokážeme vyřešit do 30 minut, a v takovém případě je naše asistence bezplatná. Jestliže je řešení časově náročnější, můžete si rezervovat ještě jeden bezplatný termín nebo se dohodnout na individuálním řešení.

Technickou podmínkou je vaše připojení k internetu a telefonické spojení. Až si zarezervujete termín poradny, budeme vás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat. S naší asistencí si nainstalujete jednu z aplikací pro vzdálenou správu vašeho zařízení a vše pak bude fungovat v zásadě stejně, jako bychom u něj seděli a pracovali společně.


Bezplatnou třicetiminutovou relaci si můžete rezervovat v pracovních dnech od 17:00 do 19:00 prostřednictvím kontaktního formuláře ZDE.

Povinnou součástí rezervace je uvedení vašeho jména a příjmení, e-mailu i telefonního čísla – aby vás správce systému mohl následně kontaktovat. Se všemi údaji budeme pracovat souladu s platnými právními předpisy, a to dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Nařízení GDPR), zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a zákonem č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.


Od září 2021 můžete také využívat „živou“ počítačovou poradnu, která se otevírá dvakrát měsíčně, obvykle ve čtvrtek od 15 do 17 hodin. Konkrétní termíny najdete na stránce Program, v Kalendáři i v Líšeňských novinách.


Všechny projekty

Jak se nám žije Líšeň je líheň Letní příměstské tábory Oslavy a svátky Online počítačová poradna