Něco z toho, co již úspěšně proběhlo

 

V roce 2021


Dětský den, 5. června od 14 hodin v parku Rokle

Děkujeme všem návštěvníkům, že se rozhodli strávit pěkné sobotní odpoledne právě s námi. Děkujeme všem spoluorganizátorům a líšeňským spolkům za hladkou přípravu programu, atrakcí a vynikajícího občerstvení. Velké díky patří také jednotlivým účinkujícím za nádherná vystoupení, která si děti i dospělí báječně užili, v neposlední řadě děkujeme i všem sponzorům, bez kterých by se náš den nemohl obejít. Velký dík patří též všem pracovníkům a brigádníkům KCL, kteří na akci nachodili v souhrnu statisíce kroků. Byli jste prostě všichni úžasní a těšíme se zase brzy na viděnou… celý příspěvek

Kultura v oknech, výstava fotografií

V únoru až dubnu 2021 jsme mohli ve výlohách a vitrínách Kulturního  centra Líšeň shlédnout výstavu fotografií Ing. Oty Meissnera. Když nemohou přijít lidé na výstavu, přijde výstava za nimi. Fotografie sjsme si mohli prohlédnout kdykoli jsem zavítali do pasáže Kotlanka , ať už za nákupem nebo jen tak na procházku.

 

V roce 2020


Líšeňské hody

5. září 2020 tradiční líšeňské hody za doprovodu dechové hudby Šohajka a Cimbálové muziky Líšňáci. Nově program vrcholil v prostorách zámku Belcredi. Prohlédněte si přiložené fotografie.

Stavění máje

Proběhlo 4. září 2020 na Náměstí Karla IV. Prohlédněte si přiložené fotografie.

Líšeňské ostatky

Radostná událost ve dnech 22. – 23. února 2020. Prohlédněte si přiložené video a fotografie.

XXIV. Líšeňský ples

Uskutečnil se 8. 2. 2020 v Dělňáku. Prohlédněte si přiložené fotografie.

Fotbalový ples

Uskutečnil se 25. 1. 2020 v Dělňáku. Prohlédněte si přiložené video a fotografie.