Příměstské tábory 2015

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVe dnech 1. – 3. 7. proběhl náš první a nejkratší příměstský tábor s názvem „Vzhůru do oblak“. Děti čekal „křest“ vstupu na líšeňskou leteckou akademii, v rámci níž se naučily například zhotovit si vlastní výstroj pilota, v pozdějších dnech se samy odvážně posadily do větroně či dešifrovaly zprávy…Více fotografií naleznete v naší galerii na facebooku.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOd 13. do 17. 7. se konal druhý příměstský tábor s názvem „Malý farmář“. Děti se seznámily se životem farmářským, okusily jeho těžkou práci, ale zároveň nechyběla legrace a hry…Více fotografií naleznete v naší galerii na facebooku.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERADalší příměstský tábor se konal od 27. – 31. 7. a nesl název „Cestovatelé po galaxii“. Děti se staly součástí vesmírné akademie Kotlanka, díky níž objevovaly nové planety, čekal je výcvik hvězdné flotily, poznání zvířátek z různých koutů světa či laser game…Více fotografií naleznete v naší galerii na facebooku.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZ dětí se během pěti dnů stali malí vědci a objevitelé na táboře „Hokus pokus“, který probíhal v termínu od 10.8. – 14.8. Experimentovaly, ozkoušely si vynálezy 20. století, učily se demonstrovat vědecké i nevědecké poznatky a navštívily zábavní vědecké centrum VIDA. Svoji cestu také dvakrát zakončily v nedalekém Mariánském údolí, kde se po horkých letních dnech mohly osvěžit…Více fotografií naleznete v naší galerii na facebooku.

 

 

image 4V týdnu od 24. do 28. srpna proběhl poslední příměstský tábor s názvem „Olympijský víceboj“. Děti se před usednutím vyřádily ve sportovním táboře, kde na ně čekaly různé závody, míčové hry, tanec, návštěva Jungle parku…a jak jim to šlo se můžete podívat zde…Více fotografií naleznete v naší galerii na facebooku.

Zanech komentář

Musíš být přihlášený pro pasní komentářů.