Příměstské tábory 2014

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2014


Stejně jako každý rok, i tyto prázdniny byly na Kotlance ve znamení letních příměstských táborů. Rodiče si mohly vybrat ze tří termínů, přičemž každý byl věnován jinému tématu. První z táborů s názvem Po stopách ztraceného světa byl zaměřen na recyklaci a ohleduplné zacházení s přírodou. Děti navštívily edukační program v ENVIcentru SAKO Brno, poznávaly přírodu a učily se vyrábět nové věci z odpadových materiálů. Více fotografií naleznete ve fotogalerii a na naše facebooku.

 

Červencový tábor byl orientován na umění přežití v lese, poznání přírody a živočišných druhů. Součástí tábora Lesní skřítkové aneb škola přežití v lesní říši byly také lekce o základech orientace v přírodě, práce s mapou a buzolou a praktická ukázka první pomoci. Děti se naučily složit spacák, vyrobit si luk a šíp a to vše v hravé a veselé atmosféře světa lesních skřítků. Více fotografií naleznete ve fotogalerii a na naše facebooku.

 


Srpnový tábor zaměřený na vynálezy a pokusy s názvem Hokus pokus aneb v kůži vynálezce byl pro děti nevšedním zážitkem. Podívaly se do Zetor gallery, zahrály si laser game a navštívily Technické muzeum. Součástí tábora byly také různé pokusy a tvorba nejrůznějších technických vynálezů 20. století. Děti se mohou těšit na další dobrodružství v i v příštím roce. Více fotografií naleznete ve fotogalerii a na naše facebooku.

 

 

Zanech komentář

Musíš být přihlášený pro pasní komentářů.