Předhodová zábava

Pátek 4. 9. 2020, nově v prostorech zámku Belcredi, Pohankova ulice, Brno-Líšeň.

Golden Delicioushttps://www.goldendeliciousband.com/blank-1


Pekař: Hudbě se začal věnovat v patnácti letech. Svou hudební kariéru považuje za souhru náhod. Ve svých skladbách často zpívá o vztazích a jejich koncích, o klišé. Vystudoval střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi, později studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Následně byl učitelem v mateřské škole, avšak tato pozice nešla skloubit  z hudební kariérou a tak s učením skončil. V roce 2016 uspěl s písničkami Bůh, Tančím a Za tebou, které předznamenaly jeho vůbec první debutové album s názvem #Pekař. V roce 2016 se také stal Českým slavíkem v kategorii Objev roku. Dlouhodobě spolupracuje s kapelou Rybičky 48, s níž natočil skladbu Chtěl jsem tím říct a odstartoval s ní svou koncertní šňůru Kamarádi Tour.
Více na https://pekarmusic.cz/


Berenika: Devětadvacetiletá Berenika Kohoutová je nejvíce známá díky svým hereckým rolím i coby dcera spisovatelky a scenáristky Ireny Obermannové. Odjakživa prý však tíhla ke zpěvu, který využila na divadelním jevišti či v show Tvoje tvář má známý hlas. „Pořád mi ale chyběla tvůrčí složka. Interpretovat něčí písničky je zábavné, ale mně to nestačilo,“ dodala.
První autorský singl Dělám stojky, v němž prozrazuje své party „hobby“, spatřil světlo světa v polovině května 2019. Jeho videoklip má na YouTube zatím přes jedenáct milionu zhlédnutí.
Více na https://cs.wikipedia.org/wiki/Berenika_Kohoutov%C3%A1