Předhodová zábava

pátek 31. srpna 2018
prostranství před radnicí Brno-Líšeň, Jírova ulice, Brno-Líšeň
18.00 – 24.00 hod.
vstup volný

PROGRAM:

  • 18.00 h – Golden Delicious
  • 20.30 h – Aivn’s Naked Trio
  • 22.00 h – Děda Mládek Illegal Band
 

Golden Delicious vám zahraje známé (a také méně známé) písně k tanci i k poslechu. Kapela Golden Delicious vznikla v roce 2012. Zakládající členové byli kytarista a zpěvák Tomáš David (Gentle Irony, Městské divadlo Zlín), bubeník Jakub Vašica (ex-Slow Tension, Torri Watchward, Gentle Irony, Divadlo Husa na Provázku atd), pianista David Janík (Divadlo Husa na provázku) a basový kytarista Vojtěch Vinopal. V roce 2014 přeobsadil tento post Ondřej Veškrna (Dizzy, Meteor z Prahy). Ve stejném období do kapely přibyl i kytarista Martin Šramka (Franz Alpa). Od založení kapela odehrála přes sto koncertů na nejrůznějších akcích po celé ČR… Více info na webu kapely ZDE.

Že neznáte kapelu Aivn’s Naked Trio? Poslechnout si ji můžete také zde a ještě lépe naživo! Více info na webu kapely ZDE.

Kapelu Děda Mládek Illegal Band netřeba představovat. Myšlenka realizace této kapely se zrodila někdy na jaře roku 1998. Název kapely se odvíjel postupně, avšak celkem jasně: Proč je v našem názvu Mládkovo jméno je jasný. Illegal jsme, protože v době našeho vzniku o tom Mládek nevěděl, slovo band je odvozeno od skutečnosti, že je nás sedm a protože si mezi sebou vzájemně říkáme dědo, vrazili jsme to tam.“ Více info na webu kapely ZDE.

Další info k Líšeňským hodům 2018 najdete v TOMTO ODKAZU!

Více informací o celé akci najdete také na Facebooku.