Líšeňské hody 2018

Pátek 31. srpna 2018
STAVENÍ MÁJE
Program najdete zde.

Pátek 31. srpna 2018
PŘEDHODOVÁ ZÁBAVA
Program najdete zde.

Sobota 1. září 2018
LÍŠEŇSKÉ HODY
Program najdete zde.

Neděle 2. září 2018
KATEŘINA A DALIBOR ŠTRUNCOVI & CIMBAL CLASSIC: 26 LET LASKAVÉ HUDBY
Program najdete zde.

Vstup na páteční Stavění máje a na Předhodovou zábavu je zdarma. Sobotní odpolední program – vstupné dobrovolné. Vstupné na sobotní večerní zábavu 100 Kč (předprodej i na místě), vstupné na nedělní koncert 200 Kč (předprodej) / 230 Kč (na místě). Předprodej vstupenek: TIC, Dům pánů z Lipé, Smsticket, Copycentrum Líšeň (Jírova 10, Brno-Líšeň). ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK: pondělí 16. ČERVENCE 2018!

Všechny časové údaje jsou orientační kromě nedělního koncertu. Změna programu je vyhrazena!

V případě nepříznivého počasí se sobotní průvod nekoná a program se přesouvá do Dělňáku (Klajdovská ulice č. 28). Nedělní koncert Cimbal Classicu se v případě nepřízně počasí též přesune na Dělňák.

Líšeňské hody se konají pod záštitou starosty Břetislava Štefana.

Pořadatelé hodů (MČ Brno-Líšeň, Národopisný soubor Líšňáci, Kulturní centrum Líšeň, Římskokatolický farní úřad sv. Jiljí v Líšni, Rodinné centrum Pastelka a Divadlo Líšeň) děkuji občanům Líšně za toleranci zvýšené hlučnosti při večerních tanečních zábavách. Dále patří poděkování rodině Belcredi za poskytnutí prostor v okolí zámku a zámecké zahrady.

Upozorňujeme návštěvníky všech akcí v rámci Líšeňských hodů 2018, že během jejich konání budou pořizovány fotografie a videomateriály. Ty jsou určeny výhradně k marketingovým účelů pořadatelů a nebudou poskytnuty žádnému dalšímu subjektu. V případě nesouhlasu s publikováním vašich záběrů či fotografií na sociálních sítích či webu prosím kontaktujte Kulturní centrum Líšeň, p.o.