3/11 Cimrman Revival Sivice: Afrika aneb Češi mezi lidožravci

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 03.11.2017
19:00 - 21:00

Místo konání
Líšeňský kulturák DĚLŇÁK

kategorie ne kategorie


Vstupné v předprodeji: 150 Kč (Smsticket, Kotlanka, TIC)
Vstupné na místě: 170 Kč studenti a senioři
Vstupné na místě: 200 Kč dospělí

 

Cimrmanova hra AFRIKA nás zavede do nitra kontinentu téměř nedotčeného civilizací. Čeští cestovatelé se tu setkají
s podivným kmenem lidojedů a málem skončí na jejich jídelním lístku.

 

Příslušníci tohoto kmene jsou zvláštní ve dvou směrech: svým vzhledem a svou neobyčejnou učenlivostí. Tyto vlastnosti zároveň umožňují autorovi vyřešit jazykové a inscenační problémy s elegancí, jakou mu ostatní světoví dramatikové mohou jen závidět.

 

Divadelní představení odehraje amatérský soubor CR Sivice, který byl založený v roce 2002 kamarády a fanoušky Divadla Járy Cimrmana. Jejich doposud nejúspěšnější hrou bylo Dobytí severního pólu, se kterou vyhráli divadelní festival v Boleradicích s postupem na národní přehlídku venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim 2010.

Informace najdete také na Facebooku.

 

Sál na Dělňáku se otevírá vždy půl hodiny před akcí.

Místa v sále nejsou číslovaná.

Pokladna je otevřena vždy 45 minut před začátkem.

Upozorňujeme, že kapacita sálu je omezená. Vyhrazujeme si právo nepouštět potenciální návštěvníky na místo po překročení této kapacity (nemají-li zaplacenou vstupenku z předprodeje).

Jste-li majitelem či výhercem vstupenek Kulturního centra Líšeň s označením VIP a máte-li již vybranou akci, na kterou chcete vstupenku použít, velmi vás prosíme o informaci o vašem výběru na e-mailu info@kclisen.cz nebo osobně na adrese Kotlanova 7 v době předprodeje nejpozději týden před plánovanou akcí. V případě vyprodané kulturní akce si vyhrazujeme právo nepřijímat VIP rezervace.